Zapraszamy do aktywnego zwiedzania Krakowa i okolic.

Proponujemy naszym Gościom wycieczki zorganizowane, do najważniejszych punktów turystycznych.

Przede wszystkim :

Wycieczki objazdowe z przewodnikiem po Krakowie

Kraków jest ośrodkiem kulturalnym i turystycznym Europy. Obszar zabytkowego Starego Miasta oraz Kazimierza wpisano w na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Miasto jest prawdziwym wyzwaniem dla każdego turysty, ilość zabytków i zachwycająca architektura, nie pozostawia nikogo obojętnym.

i po żydowskiej dzielnicy Kazimierz.

Krakowski Kazimierz to miejsce szczególne. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów  Krakowa. Tętni  życiem kulturalnym i artystycznym przyciągając codziennie  setki ludzi, szukających miejsc z charakterem i niecodziennym wystrojem Setki kafejek oraz  znane pracownie artystyczne i galerie powodują, że Kazimierz stał się obowiązkowym miejscem do odwiedzenia.

Wycieczki „Krakow by night”

Kraków nocą to alternatywa zwiedzania, miasta, które nigdy nie zasypia. Tutaj o każdej porze można liczyć na zachwycające widoki i niezapomniane wrażenia. Pod osłoną nocy, Kraków ukazuje swoje nowe oblicze.

Wycieczki całodniowe do Zakopanego

Zakopane– serce Podhala, miasto, z którego słynie Polska, nazywane stolicą polskich gór. Miejscowość darzona wielką sympatią zarówno przez polskich jak i zagranicznych turystów. Miasto ulokowane u samych stóp Tatr, oferuje swoim gościom góralską, niepowtarzalną atmosferę oraz niesamowity klimat.

 

Częstochowy

Częstochowa– główny ośrodek kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce, utożsamiany głównie z Bazyliką Jasnogórską oraz Klasztorem na Jasnej Górze. Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej dla katolików ma szczególne znaczenie i uważany jest za cudowny.

 

Wadowic

Wadowice– miejsce wyjątkowego kultu, ze względu na swoją historię. To tutaj urodził się i wychowywał jedyny polski papież- Jan Paweł II. Tysiące turystów przyciągają miejsca, które były szczególnie Mu bliskie, a wadowickie kremówki znają wszyscy.

 

 

Auschwitz- Birkenau

Auschwitz był największym z niemieckich nazistowskich obozów koncentracyjnych i ośrodków Zagłady. Życie straciło tu ponad 1,1 mln mężczyzn, kobiet i dzieci. Miejsce szczególnej pamięci i zadumy.

 

oraz do Kopalni Soli  w Wieliczce

Kopalnia Soli w Wieliczce, wpisana na Listę UNESCO, od wieków wzbudza zachwyt i podziw turystów. Podziemne komory, korytarze, kaplice, jeziorka solankowe każdego roku podziwia ponad milion gości z całego świata. Odwiedzając ciekawe miejsca w Krakowie, nie można zapomnieć o jednej z największych atrakcji turystycznych w Polsce.

 

Zapraszamy do kontaktu z recepcją!

 +48 12 617 64 00
oraz 
+48 506 357 873
hotel@interhousehotel.pl