Konferencje

Sale Konferencyjne

Centrum Konferencyjne International Hotel, to nowoczesny kompleks sal o łącznej powierzchni 500 m2 zlokalizowany w pobliżu ścisłego centrum Krakowa. Nasz obiekt posiada pięć profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych oraz sąsiadujące z nimi foyer z miejscem na lunch i serwis kawowy. Wszystkie sale konferencyjne i szkoleniowe połączone są windą z podziemnym parkingiem mieszczącym 50 samochodów.

Pobierz ofertę

Sala VIP Room

Zlokalizowana na parterze Hotelu, sala konferencyjna idealnie nadająca się posiedzenia zarządów, spotkania z Klientami Biznesowymi, czy szkolenia dla mniejszych grup. Jej powierzchnia wynosi 35m2, posiada bezpośrednie wyjście na zewnątrz. W zależności od ustawienia może pomieścić maksymalnie 20 osób.

Sukiennice

Czwarta co do wielkości sala konferencyjna w Hotelu. Wykorzystywana głównie do organizacji wystąpień publicznych, warsztatów lub szkoleń średniej wielkości. Jej powierzchnia wynosi 72m2. W zależności od ustawienia może pomieścić maksymalnie 60 osób.

Barbakan

Trzecia co do wielkości sala konferencyjna w Hotelu. Idealnie nadająca się wystąpienia publiczne, większe szkolenia lub kongresy. Jej powierzchnia wynosi 102m2. W zależności od ustawienia może pomieścić maksymalnie 100 osób.

Wawel

Druga co do wielkości sala konferencyjna w Hotelu. Nadaje się idealnie na meetingi biznesowe, szkolenia zespołów, wystąpienia firmowe. Jej powierzchnia wynosi 212m2. W zależności od ustawienia może pomieścić maksymalnie 200 osób.

Wawel + Barbakan

Największa sala konferencyjna w Hotelu – symetrycznie dzielona w połączeniu z salami Wawel + Barbakan daje aż 314m2 powierzchni na której jednocześnie może się pomieścić do maksymalnie aż 300 osób. Nadaje się idealnie na meetingi biznesowe, szkolenia zespołów, wystąpienia firmowe.

Standardowe wyposażenie sal konferencyjnych

ekran

Ekran

flipchart

Flipchart

projektor

Projektor

naglosnienie

Nagłośnienie