InterHouse Hotel to miejsce szczególne na mapie w Krakowa. Komfortowe, klimatyzowane pokoje dostosowane do potrzeb Klienta, który ceni sobie wygodę i bliskość ścisłego, zabytkowego centrum Krakowa. Trzygwiazdkowy Hotel gwarantuje nie tylko wszelkie wygody niezbędne dla odpoczynku, ale także gwarantuje wspaniałe doznania kulinarne. Nasza restauracja „W dzikim Winie” poleca Państwu specjały kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Do dyspozycji Gości Hotelu InterHouse pozostaje także kawiarnia, czynna już od godziny 10:00. Nasz Hotel jest żywym przykładem na to, że tanio nie zawsze znaczy gorzej. Dowodem na to niech będzie fakt, że w naszych salach odbywają się jedne z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i biznesowych. Wynajem i współpraca przy organizacji podobnych uroczystości to nasza specjalność.

Loading…

Wszystkie pokoje w InterHouse Hotel są przestronne i wyposażone w klimatyzację, telefon oraz telewizor LCD. Mieści się w nich także prywatna łazienka z prysznicem. W każdym pokoju do dyspozycji gościa jest bezpłatne Wi-Fi. 

Recepcja InterHouse Hotel jest czynna przez całą dobę. Na życzenie organizowany jest transfer z odległego o 12 km lotniska im. Jana Pawła II (Kraków-Balice). Hotel zapewnia także przechowalnię bagażu i obsługę pokoju.  Personel wysokiej klasy dostępny jest przez całą dobę i udziela Gościom potrzebnych informacji.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00 i kończy godzinie 12:00.

 
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanishUkrainian