Zniżki

Zniżki dla Dzieci
do lat 3 pobyt bezpłatnie,
między 4 a 10-lat 50 zł .
Powyżej 10-lat 80 zł .
Zniżki uwzględniane będą podczas płatności.

Dodatkowe informacje

Możliwość zamówienia śniadania do pokoju.

InterHouse Hotel położony jest jedynie 2 km od Starego Miasta w Krakowie. Najbliższy przystanek tramwajowy i autobusowy jest oddalony od obiektu o zaledwie 80 metrów. Dojazd tramwajem na dworzec kolejowy i autobusowy, a także na Stare Miasto zajmuje 7 minut.

Wszystkie pokoje w InterHouse Hotel są przestronne i wyposażone w klimatyzację, telefon oraz telewizor LCD. Mieści się w nich także prywatna łazienka z prysznicem. W każdym pokoju do dyspozycji gościa jest bezpłatne Wi-Fi.

Recepcja InterHouse Hotel jest czynna przez całą dobę. Na życzenie organizowany jest transfer z odległego o 12 km lotniska im. Jana Pawła II (Kraków-Balice).

Hotel zapewnia także przechowalnię bagażu i obsługę pokoju.  Personel wysokiej klasy dostępny jest przez całą dobę i udziela Gościom potrzebnych informacji.

Na miejscu Goście mogą zamówić posiłek w hotelowej restauracji. Codziennie rano serwowane jest tu również  różnorodne śniadanie w formie bufetu. Wieczorem doskonałym miejscem na odprężenie przy drinku jest hotelowy bar.
InterHouse Hotel dysponuje również podziemnym parkingiem dla Gości (wcześniejsza rezerwacja nie jest konieczna)

  • Telewizor
  • Darmowe Wi-Fi
  • Klimatyzacja
  • Ręczniki hotelowe

Zapytaj o dostępność!

[easy_form resource style=”none” submit=”Zapytanie wysłane pomyślnie” subsubmit=”Proszę czekać na potwierdzenie rezerwacji” credit=”” subcredit=”” resourcename=”Pokój 4-os” price=”1″ pers=”1″ resource=”2850″ multiple=”full” validate=”Dokonaj rezerwacji dodatkowych pokoi lub wyślij” subvalidate=””]